Komfortní bydlení

Vlastní bydlení v moderních domech se zahradou, krásné okolí a výborná dosažitelnost centra města činí z bydlení v Říčanech skvělou volbu pro Váš nový domov.

Novostavby 16 rodinných domů o dispozicích 4+kk až 5+kk charakterizuje moderní architektura s kvalitními hřejivými materiály, které naplní ideu o „teple“ domova. Inspirací se stal architektům brněnský funkcionalismus, který doplnilo do detailu propracované členění prostoru.

Záležet jsme si dali také na zařizovacích prvcích, které povznesou již tak vysoký potenciál domů na další úroveň. Ekonomickou stránku domácností podtrhnou nadstandardní zateplení či retenční nádrž na dešťovou vodu. Dalším ze série funkčních komponentů bude podlahové topení, které šetří prostor a pomáhá eliminovat víření prachu. Jako podlahovou krytinu jsme zvolili stylovou dlažbu a korkové či laminátové podlahy se vzorem dřeva. Bát se nemusíte ani o svou bezpečnost – v ceně je již zahrnut elektronický zabezpečovací systém. Nadstandardní výhody domů doplní dostatek úložných míst a prostorné koupelny, které vytvoří žádaný prostor pro hygienu a relaxaci zároveň. Punc výjimečnosti ještě zvýší exkluzivní sanita prémiových značek v čele s Villeroy&Boch a Kaldewei, které patří ke světovým špičkám v řešení koupelen. Z jejich atraktivního portfolia jsme vybrali to nejlepší. Díky tomu Vám můžeme představit nepřekonatelné výhody smaltované oceli, kterou si Kaldewei sami vyrábí, či prezentovat nejvyšší hygienický potenciál toalety Villeroy&Boch s funkcí Direct flush.

 

Patrové zahrady? Moderní rozdělení dnešní doby

Zatímco dříve navazovaly na domy klasické rovné zahrady, dnešní trendy nastolily nový směr. Zahrady v projektu rodinných domů ALEA jsme rozdělily na dvě úrovně, které můžou mít různé využití přesně podle vašich představ. V horní části bude umístěna pod zemí retenční nádrž a vznikne zde relaxační zóna k vybudování terasy či příjemného posezení. Spodní část nabídne místo pro malý bazén či vířivku, nebo můžete oddělený prostor využít k vybudování ovocné či zeleninové zahrádky.


Přidejte Váš názor


Komentáře ke stránce (0)